Af Dileme Videosu

Sevdiğiniz insanın kalbini kırdınız ve ne yaptıysanız gönlünü alamıyorsanız özür dileme videosu hazırlatmanızı öneririz.

Yıllardır yaptığımız videolarla yüzlerce insanın tekrar barışıp mutlu olmalarına aracılık ettiğimizi biliyor ve mutlaka tavsiye ediyoruz.

Hazırladığımız video ile sevdiğiniz insandan af dileyebilir aynı zamanda onu oldukça mutlu edebilirsiniz.

Ortalama 10-12 dakikalık bir video hazırlatmak için bizimle hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Standart Film Ücreti 1999 TL'dir.

Af dileme (özür) videosu

Sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın yada herhangi bir yakınınızın kalbini kırdınız ve sizi affetmesini mi istiyorsunuz? O zaman af dileme modelimiz tam size göre diyebiliriz.

ÖZÜR DİLEME VİDEOSU

Özür dileme videosu sayesinde bir çok çiftin barışmasına ve birlikteliklerine devam etmelerine vesile ıkup, şahitlik ettik.

Sırf sizin af dilemeniz ve eşinizle ya da sevgilinizle tekrar barışabilmeniz adına yalnızca size özel olarak çekim ekibimizle birlikte sokağa çıkıyor, sizin hiç tanımadığınız onlarca insanın böyle hayırlı bir işe imza atmasına olanak tanıyoruz.. Onlarca gönüllü insan sizin aşkınız ve beraberliğiniz için kalplerini ortaya koyuyor ve sizin sevdiğiniz için bu anlamlı hediyeyi hazırlamanıza olanak tanıyor..

Filmimiz ortalama olarak 10-12 dakika sürmekte ve %100 gerçek kişiler ile yapılan ortak çalışmadan meydana gelmektedir. Ekiplerimiz sadece size özel hazırlanarak sokağa çıkmakta ve size özel çekim yapmaktadır..

Sevgiliden Özür Dileme Videosu

Af dileme videosu ile kalbini kırdığınız sevgilinizin, nişanlınızın yada eşinizin gönlünü alabilir geçmişte unutulmayacak bir iz bırakabilirsiniz. Online olarak teslim alabileceğiniz bu videoyu USB, Harici HDD, CD veya benzer platformlarda saklayarak gelecek yıllarda tekrar izleme şansına sahip olabilirsiniz. Af ve özür dileme videolarımız ortalama 10-12 dakika süreye sahip olup, ortalama 7-10 iş gününde hazırlanmaktadır. Bizimle hemen WhatsApp destek hattımız üzerinden irtibat kurabilir ve özür dilemek istediğiniz insan için sipariş formunuzu oluşturabilirsiniz.

bize ulaşın

WhatsApp destek hattımız üzerinden bize dilediğiniz an yazabilir, merak ettiğiniz konular hakkında çekinmeden danışabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Ne Yapıyoruz?

Tam olarak ne yaptığımızı görmek ve anlayabilmek için tanıtım videoları sayfamızda ki ilk videoyu izleyebilirsiniz. Sizin için de hazırlanacak olan konsept tam olarak bu filmdir.

Ne Kadar Sürede Hazırlanıyor?

Videoların hazırlanma süresi ortalama 7-10 gün sürmektedir. Sevgiliye Video, dışarıda hazırlanan bir ürün olduğundan hazırlanma süresi tamamen HAVA ŞARTLARI ve ÇEKİM İZİNLERİNE bağlıdır. İstediğiniz süreye teslim edilip edilmeyeceğini 0538 294 84 93 (Sadece WhatsApp) numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 07:00-00:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattından öğrenebilirsiniz.

Videolar, Montaj Hilesi ile mi Hazırlanıyor? Yoksa Bire-bir Gerçek mi?

Sizin isimlerinizin geçtiği ortalama 40-45 kare tamamen bire-bir çekimdir. Geri kalan süsleme amaçlı kullanılan görüntüler daha önce yaptığımız hazır çekimlerdir. Herhangi bir montaj hilesi söz konusu değildir. 2015 yılından bu yana 20000’i aşkın film hazırlamış ve teslim etmiş bulunmaktayız.

Standart Filmler Ne Kadar Uzunlukta Oluyor?

Standart filmlerimiz ortalama 10-15 dakika aralığında olmaktadır.

Standart Filmlerde Hangi Görüntüler Yer Alıyor?

Sizin isimlerinizin telaffuz edildiği 40-45 civarı kare dışında daha önce ülkemizin nadide yerlerinde yapmış olduğumuz çekimlerden süsleme görüntüler mevcuttur.

Video Ücreti Ne Kadar?

Standart platformlar için şimdilik ödeme tutarı 1999 TL’dir. Ek seçenekler ve bunların bedelleri hakkında bilgiyi 0538 294 84 93 (Sadece WhatsApp) numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 07:00-00:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattından öğrenebilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

“Marka güvenilirliği nedeniyle KAPIDA ÖDEME sistemiyle çalışmıyoruz. 2015 yılından günümüze ürünümüz satışta ancak kapıda ödeme yöntemiyle hiç ürün göndermedik. Ödeme işleminizi Havale veya EFT şeklinde yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan bir ürün olduğu için ödeme önce alınmaktadır. Güven konusunda bir endişeniz var ise web sitemizin ismini veya telefon numaramızı internet üzerinde herhangi bir şikayete veya mağduriyete konu olup olmadığını araştırabilirsiniz.

Videolara Eklenmesi İçin Fotoğraf ve Videolar Gönderebilir miyiz?

Elbette… Videonuza dilediğiniz kadar fotoğraf ya da video eki ekletebilirsiniz ve bu işlem hiçbir ek ücrete tabi değildir. Formunuz elimize ulaştıktan sonra, medya ek dosyalarınızı nereye ve nasıl göndereceğiniz konusundaki bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. (Herhangi bir fotoğraf sınırı olmamasına rağmen bizim tarafımızdan tavsiye edilen sayı 25-30 civarıdır. Çünkü kısa aşk filmi olarak hazırlanan bu filmde çok sayıda fotoğraf mevcut olduğu taktirde anlamını yitirerek slide gösterisine dönüşmektedir.)

Teslimat Nasıl Yapılıyor?

Videolarımızı tarafınıza ONLINE ortamda gönderiyoruz. Tarafınıza online olarak gönderilen bu videolar orjinaldir ve DVD formatıyla arasında hiçbir kalite farkı bulunmamaktadır. Online teslimatı tercih etmemizin birkaç sebebi var aslında. Bunlar;

**Dvd’lerin çok çabuk hasar görmesi. En ufak kılcal çizikte bile okunmaz olan DVD’ler, siz değerli müşterilerimizin en güzel anlarını kabusa çevirebiliyor. Başka yedek bir üründe olmadığından, sıkıntılı bir durum söz konusu olabiliyor.

**Hızlı teslimat… Online gönderilen filmler, DVD’nin kargo süresi göz önüne alındığında oldukça hızlı gönderim süresine sahiptir.

**Düzeltme talepleri… Filminizde talep edebileceğiniz düzeltmeler için (örneğin, müzik değişimi, görüntü çıkarma v.b. gibi…) yapılacak işlemler, online teslimatta aynı gün yapılabilirken, DVD GÖNDERİMİNDE, önce DVD’nin bize ulaşması, ardından tekrar kargo yoluyla gönderilmesi sürelerini de içermekte ve ortalama 5 gün kaybettirmektedir.