KİŞİYE ÖZEL VİDEO

Eşinize, sevgilinize, kardeşinize, nişanlınıza, aile bireylerinize, yakın arkadaşınıza, kuzeninize, platonik aşkınıza.. kısaca herkese hazırlanabilir!

Ortalama 10-15 dakika süreye sahip olan videolarımız içinde isimlerinizin geçtiği ortalama 45 replik bulunmaktadır.

Ayrıca Türkiye’nin pekçok yerinde yaptığımız süsleme görüntüler eklenerek videolarınız daha eğlenceli ve anlamlı bir hal alır.

Doğum günü videosu, af dileme videosu, yıl dönümü videosu gibi modellerde hem sevgi ve aşk, hem de o konsepte dair hazırlanan replikler bulunmaktadır.

seni çok seviyor videosu
sipariş

SİPARİŞ FORMUNUZU ALIYORUZ

Filminiz için ihtiyacımız olan tüm bilgileri sizden ayrıntılı bir şekilde alıyoruz.

çekim

ÇEKİMLERİNİZE
BAŞLIYORUZ

Formunuzdaki bilgilere istinaden ekibimiz çekimlerinizi tamamlıyor.

montaj

ÇEKİMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Çekimleriniz en ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde kurgulanıyor.

ONLINE TESLİMAT SAĞLIYORUZ

Montaj işlemi tamamlandığında teslimat sağlanıyor.

Sürpriz Hediye Video

Standart filmlerimiz ortalama 10-12 dakika arasında sürmektedir. Sizin ya da sizi hiç tanımayan onlarca insan aracılığıyla sevdiğiniz, arkadaşınız, babanız ya da anneniz gibi özel kişilere videolar hazırlıyoruz..

Yönetmenimizden, kameramanımıza, satış temsilcimizden, montajcımıza kadar tam bir ekibiz ve çiftleri ya da birbirlerini koşulsuz sevenleri mutlu etmek için bu yoldayız.

Neden Video Hediye Edeyim?

Çünkü bunun bir çok olumlu sebebi var. Sevgilinize alacağınız bir pırlanta yüzükte onu mutlu edebilir ya da ona alacağınız bir gömlekte.. Ya da bir pantolon veya boğaz manzaralı bir restoranda yemekte mutlu ederek, keyif verebilir..

Fakat hediye edeceğiniz bu sevgi ve duygu yüklü video sevdiğiniz kişi aynı anda bir çok hissi tattırabilir.. Örneğin saklayacağınız bu kısa filmi 10-15 yıl sonra tekrar izleyerek eski günleri yâd etmenize olanak tanıyabileceği gibi, çocuklarınıza izletmek için saklayacağız en nadide ve özel bir materyal de olabilir.

Kime Hediye Edebilirim?

Sevgilinize, eşinize.. Annenize, Babanıza.. Abinize, ablanıza, kardeşinize.. İş arkadaşınıza, okul arkadaşınıza, kankanıza.. Belki bir tanıdığınıza.. Kısacası tüm herkese hediye edebileceğiniz harika görüntüler hazırlıyoruz.

Model Seçebiliyor muyum?

– Sevgi Gösterisi, Doğum Günü, Yıl Dönümü, Evlenme Teklifi, Af Dileme, Düğün, Anneye Özel, Babaya Özel, Hoşgeldin Bebek, Sevgililer günü gibi bir çok modelde video hazırlayabiliriz.

bize ulaşın

WhatsApp destek hattımız üzerinden bize dilediğiniz an yazabilir, merak ettiğiniz konular hakkında çekinmeden danışabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Ne Yapıyoruz?

Tam olarak ne yaptığımızı görmek ve anlayabilmek için tanıtım videoları sayfamızda ki ilk videoyu izleyebilirsiniz. Sizin için de hazırlanacak olan konsept tam olarak bu filmdir.

Ne Kadar Sürede Hazırlanıyor?

Videoların hazırlanma süresi ortalama 7-10 gün sürmektedir. Sevgiliye Video, dışarıda hazırlanan bir ürün olduğundan hazırlanma süresi tamamen HAVA ŞARTLARI ve ÇEKİM İZİNLERİNE bağlıdır. İstediğiniz süreye teslim edilip edilmeyeceğini 0538 294 84 93 (Sadece WhatsApp) numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 07:00-00:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattından öğrenebilirsiniz.

Videolar, Montaj Hilesi ile mi Hazırlanıyor? Yoksa Bire-bir Gerçek mi?

Sizin isimlerinizin geçtiği ortalama 40-45 kare tamamen bire-bir çekimdir. Geri kalan süsleme amaçlı kullanılan görüntüler daha önce yaptığımız hazır çekimlerdir. Herhangi bir montaj hilesi söz konusu değildir. 2015 yılından bu yana 20000’i aşkın film hazırlamış ve teslim etmiş bulunmaktayız.

Standart Filmler Ne Kadar Uzunlukta Oluyor?

Standart filmlerimiz ortalama 10-15 dakika aralığında olmaktadır.

Standart Filmlerde Hangi Görüntüler Yer Alıyor?

Sizin isimlerinizin telaffuz edildiği 40-45 civarı kare dışında daha önce ülkemizin nadide yerlerinde yapmış olduğumuz çekimlerden süsleme görüntüler mevcuttur.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

“Marka güvenilirliği nedeniyle KAPIDA ÖDEME sistemiyle çalışmıyoruz. 2015 yılından günümüze ürünümüz satışta ancak kapıda ödeme yöntemiyle hiç ürün göndermedik. Ödeme işleminizi Havale veya EFT şeklinde yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan bir ürün olduğu için ödeme önce alınmaktadır. Güven konusunda bir endişeniz var ise web sitemizin ismini veya telefon numaramızı internet üzerinde herhangi bir şikayete veya mağduriyete konu olup olmadığını araştırabilirsiniz.

Videolara Eklenmesi İçin Fotoğraf ve Videolar Gönderebilir miyiz?

Elbette… Videonuza dilediğiniz kadar fotoğraf ya da video eki ekletebilirsiniz ve bu işlem hiçbir ek ücrete tabi değildir. Formunuz elimize ulaştıktan sonra, medya ek dosyalarınızı nereye ve nasıl göndereceğiniz konusundaki bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. (Herhangi bir fotoğraf sınırı olmamasına rağmen bizim tarafımızdan tavsiye edilen sayı 25-30 civarıdır. Çünkü kısa aşk filmi olarak hazırlanan bu filmde çok sayıda fotoğraf mevcut olduğu taktirde anlamını yitirerek slide gösterisine dönüşmektedir.)

Teslimat Nasıl Yapılıyor?

Videolarımızı tarafınıza ONLINE ortamda gönderiyoruz. Tarafınıza online olarak gönderilen bu videolar orjinaldir ve DVD formatıyla arasında hiçbir kalite farkı bulunmamaktadır. Online teslimatı tercih etmemizin birkaç sebebi var aslında. Bunlar;

**Dvd’lerin çok çabuk hasar görmesi. En ufak kılcal çizikte bile okunmaz olan DVD’ler, siz değerli müşterilerimizin en güzel anlarını kabusa çevirebiliyor. Başka yedek bir üründe olmadığından, sıkıntılı bir durum söz konusu olabiliyor.

**Hızlı teslimat… Online gönderilen filmler, DVD’nin kargo süresi göz önüne alındığında oldukça hızlı gönderim süresine sahiptir.

**Düzeltme talepleri… Filminizde talep edebileceğiniz düzeltmeler için (örneğin, müzik değişimi, görüntü çıkarma v.b. gibi…) yapılacak işlemler, online teslimatta aynı gün yapılabilirken, DVD GÖNDERİMİNDE, önce DVD’nin bize ulaşması, ardından tekrar kargo yoluyla gönderilmesi sürelerini de içermekte ve ortalama 5 gün kaybettirmektedir.