SIK SORULAN SORULAR

NE YAPIYORUZ?

Tam olarak ne yaptığımızı görmek ve anlayabilmek için tanıtım videoları sayfamızda ki ilk videoyu izleyebilirsiniz. Sizin için de hazırlanacak olan konsept tam olarak bu filmdir.

SEVGİLİYE VİDEO NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIYOR?

Videoların hazırlanma süresi ortalama 7-10 iş günüdür. Sevgiliye Video, dışarıda hazırlanan bir ürün olduğundan hazırlanma süresi tamamen HAVA ŞARTLARI ve ÇEKİM İZİNLERİNE bağlıdır. İstediğiniz süreye teslim edilip edilmeyeceğini 0538 294 84 93 (Sadece WhatsApp) numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 07:00-00:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattından öğrenebilirsiniz.

STANDART FİLMLER NE KADAR UZUNLUKTA OLUYOR?

Standart filmlerimiz ortalama 10-15 dakika aralığında olmaktadır.

VİDEOLAR, MONTAJ HİLESİ İLE Mİ HAZIRLANIYOR YOKSA BİRE-BİR GERÇEK Mİ?

Ürünlerimiz, bire-bir gerçek çekimlerden oluşmaktadır. Yani, sizin için gerçekten çıkıp, gerçek insanlarla eş zamanlı olarak çekim yapıyoruz. İnsanlar isimlerinizi telaffuz etmektedir. 40-45 kare arasında sizin ve hediye edeceğiniz kişinin isimleri telaffuz edilmektedir.

STANDART FİLMLERDE HANGİ GÖRÜNTÜLER YER ALIYOR?

Sizin isimlerinizin telaffuz edildiği 40-45 civarı kare dışında daha önce ülkemizin nadide yerlerinde yapmış olduğumuz çekimlerden süsleme görüntüler mevcuttur.

ÜCRET NE KADAR?

Standart platformlar için şimdilik ödeme tutarı 1999 TL’dir. Ek seçenekler ve bunların bedelleri hakkında bilgiyi 0538 294 84 93 (Sadece WhatsApp) numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 07:00-00:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattından öğrenebilirsiniz.

ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

“Marka güvenilirliği nedeniyle KAPIDA ÖDEME sistemiyle çalışmıyoruz. 9 yıldır ürünümüz satışta ancak kapıda ödeme yöntemiyle hiç ürün göndermedik. Ödeme işleminizi Havale veya EFT şeklinde yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan bir ürün olduğu için ödeme önce alınmaktadır. Güven konusunda bir endişeniz var ise web sitemizin ismini veya telefon numaramızı internet üzerinde herhangi bir şikayete veya mağduriyete konu olup olmadığını araştırabilirsiniz. Bunun dışında müşterilerimizin yaptığı yorumları incelemek için müşteri yorumları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

VİDEOLARA FOTOĞRAF VE VİDEO EKLEYEBİLİYOR MUYUZ?

Elbette… Sevgiliye Video’nuza dilediğiniz kadar fotoğraf ya da video eki ekletebilirsiniz ve bu işlem hiçbir ek ücrete tabi değildir. Formunuz elimize ulaştıktan sonra, medya ek dosyalarınızı nereye ve nasıl göndereceğiniz konusundaki bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. (Herhangi bir fotoğraf sınırı olmamasına rağmen bizim tarafımızdan tavsiye edilen sayı 25-30 civarıdır. Çünkü kısa aşk filmi olarak hazırlanan bu filmde çok sayıda fotoğraf mevcut olduğu taktirde anlamını yitirerek slide gösterisine dönüşmektedir.)

TESLİMAT NASIL YAPILIYOR?

Videolarımızı tarafınıza ONLINE ortamda gönderiyoruz. Tarafınıza online olarak gönderilen bu videolar orjinaldir ve DVD formatıyla arasında hiçbir kalite farkı bulunmamaktadır. Online teslimatı tercih etmemizin birkaç sebebi var aslında. Bunlar;

**Dvd’lerin çok çabuk hasar görmesi. En ufak kılcal çizikte bile okunmaz olan DVD’ler, siz değerli müşterilerimizin en güzel anlarını kabusa çevirebiliyor. Başka yedek bir üründe olmadığından, sıkıntılı bir durum söz konusu olabiliyor.

**Hızlı teslimat… Online gönderilen filmler, DVD’nin kargo süresi göz önüne alındığında oldukça hızlı gönderim süresine sahiptir.

**Düzeltme talepleri… Filminizde talep edebileceğiniz düzeltmeler için (örneğin, müzik değişimi, görüntü çıkarma v.b. gibi…) yapılacak işlemler, online teslimatta aynı gün yapılabilirken, DVD GÖNDERİMİNDE, önce DVD’nin bize ulaşması, ardından tekrar kargo yoluyla gönderilmesi sürelerini de içermekte ve ortalama 5 gün kaybettirmektedir.