Sizin için çok değerli olan birinin kalbini kırdınız ve özür dilemek mi istiyorsunuz. Af dileme konseptinde video hazırlatmaya ne dersiniz? Onlarca kişinin hep bir ağızdan onu ne kadar çok sevdiğinizi ve özür dilediğinizi söylemek istemez misiniz? Bunun için bize WhatsApp destek hattımız üzerinden hemen ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.. Bkz: Af dileme Videosu

Birbirine değer veren her insan her ne kadar tasvip edilmese de bazı zamanlar birbirlerini kırabilecek sözler yada hareketlerde bulunabilmektedir. Affedilebilir düzeydeki tartışmalar her ilişkinin tuzu biberi olarak kabul edilir. İnsanlar birbirlerine küstüklerinde aradan geçen sürenin uzunluğu kişilerin üzülmesi ile paralel olabilmektedir.

Sevdiğiniz insandan özür dilemek ve onun gönlünü yeniden kazanmak istiyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz özür dileme mesajları arasından beğendiğiniz bir sözü ona gönderebilirsiniz..

Bunu dilerseniz sizin için hazırlayacağımız kişiye özel video ile dilerseniz bir hediye yada çiçekle birlikte ona gönderebilirsiniz.

Özür Dileme Mesajları

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu güzel kalbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Özür dilerim umutlarımı aldığın için, özür dilerim hayallerimi yıktığın için, özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için.

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de.

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmış.

Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana… Çok özür dilerim. Beni affedebilecek misin?

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş gibi. Bir affettim desen, hayata dönerim yeniden…

Bana kızmış olduğunu gözlerine ilk baktığım andan itibaren anlayabiliyorum. Sen gibi şahane birini kırdığım için kendimi asla affetmeyeceğim ama ne olur sen beni affet.

O an sana bağırmasaydım şu an bu sorunların hiçbiri olmayacaktı ancak başka şeylere sinirlenip öfkemi hayatımın en değerli varlığından çıkardım. Sen bu öküzü affet, affet de bir daha asla hata yapmamayım canım.

Sana yalan söylediğime ben bile inanamıyorum. Bunu asla telafi edemeyeceğimi bilsem de, en azından özrümü kabul et. Gerçekten çok üzgünüm, bir daha asla aramızın böyle bozulmaması için elimden geleni yapacağım!

Her şey için özür diliyorum. Pişmanım ve affımı istiyorum.

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden senin ağladığını görmek beni çok üzüyor. Lütfen özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver, çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Sevgiliden ve Eşten Özür Dileme Sözleri

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden seni kırdığımı görmek beni çok üzüyor. Lütfen, özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver! Çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm!

Seni kıracak bir hataydı yaptığım, biliyorum. Ama sen de bilirsin ki; herkes hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbime kapındayım, beni içeri alır mısın?

Sevgiliye Uzun Özür ve Af Dileme Mesajları

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, bir tanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum.

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Bana kızmış olduğunu gözlerine ilk baktığım andan itibaren anlayabiliyorum. Sen gibi şahane birini kırdığım için kendimi asla affetmeyeceğim ama ne olur sen beni affet.

Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. Lütfen gülümse ve gözlerime bak! Orada ve ruhumun her zerresinde sen varsın. Özür dilerim… Tüm hücrelerimle tüm hücrelerinden, özür dilerim…

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de!

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni..

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

Sağa dönüyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor! Çünkü aklım sende ve tartışmamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevgilim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Seni seviyorum!

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim?

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri Kısa

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Hayatım sensiz eksik. Beni lütfen affet!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Arkadaştan, Dosttan Özür Dileme Sözleri

Hayatım sensiz anlamsız. Lütfen beni affet! Dostluk affetmektir. Affetmeyi bilmek demektir.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni!

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir ‘af’tır.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Gel de birbirimizin kadrini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden. Seni kırdımsa özür dilerim.

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

× Yardımcı Olmamızı İster misiniz?