Videolarımız ortalama 10-12 dakika süreye sahip olup, sizin de gönderecek olduğunuz fotoğraf ve videolar eklenebilmektedir. Sipariş formunuza istinaden sokağa çıkarak tamamen gönüllü insanlara ortalama 45 kare civarında aşk ve sevgi içerikli replikler söyletiyoruz. Üstelik sadece sevgiliniz için değil dilerseniz arkadaşınız, anneniz, babanız, kardeşiniz, çocuğunuz, kankanız ve platonik aşkınız için bile video hazırlayabiliyoruz.

Çekim ekibinden muhabirimize, satış temsilcimizden yönetmenimize kadar tam bir ekibiz ve sizi mutlu etmek için bu yolda büyük bir emek veriyoruz..

Filmlerimiz Hakkında

Standart filmlerimiz ortalama 10-12 dakika süreye sahiptir.

Arkadaşa, kardeşe, anneye yada babaya yapıldığında film süresi ortalama 6-8 dakika civarındadır.

Filmlerin güncel ücreti hakkında detaylı bilgiyi WhatsApp destek hattımızdan alabilirsiniz.

Anlamlı, heyecan verici, unutulmayacak bir armağan ile sevdiğiniz kişinin mutluluk gözyaşlarına boğulmasını istemez misiniz?

  • İsterim dediğinizi duyar gibiyiz.. 🙂

Bir yüzük, belki bir gömlek yada bir cep telefonu da mutlu edebilir elbette sevdiğiniz insanı ancak ömrünüz boyunca saklayabileceğiniz, her an açıp izleyebileceğiniz ve uzun yıllar sonra “vay be, ne de güzelmiş” diyebileceğiniz bir hediye çok daha anlamlı olmaz mı?

Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza..
Annenize, babanıza, kardeşinize veya belki de anneanne, babaanne yada dedenize..
İş veya okul arkadaşınıza, kankanıza..
Belki de bir tanıdığınıza yada platonik aşkınıza..

Kısaca herkese video yaptırabilirsiniz..

Doğum günü, af dileme, yıl dönümü, evlilik teklifi, sevgi gösterisi, itiraf ve çıkma gibi birçok modelde en özel gününüzü taçlandırabilirsiniz..